REPORTAŽAI IŠ STENDŲ
1999 spalio 26 d.

PIRMASIS STENDŲ ĮVAIZDIS

Visi kas nori gali apsilankyti Lietxpo parodų rūmuose rengiamoje Infobalt parodoje ir susidaryti savo įspūdį apie ją. Šioje skiltyje pateikta subjektyvi nuomonė apie efektingiausius, labiausiai krintančius į akis stendus ir įvykius.

Neltės stende šiandien pavyko pamatyti jau nebe naują dalyką - motociklą "Harley Davidson". Kaip ir praėjusiais metais "Spainetos" stende, reklamavusiame "Nokia" produktus, taip ir šiais metais "Neltės" stende šis objektas patraukia nemažą lankytojų dėmesį. Tai ko gero yra stiprus ir greitas ryšys? Tačiau visiškai akivaizdu, kad ši reklama yra nukopijuota ir kaip pastebėjo kaimyninio stendo atstovas "gal kitais metais jie atsives arklį"?

"Bitė GSM" stende šiais metais jūs galėjote pamatyti populiariausią veidą. Gal visai ne pro šalį būtų paskelbti Ramūną Šimukauską efektingiausiu šių metų reklamos veikėju. "Bitės GSM" reklaminis klipas tapo tokiu populiariu, kad šaukinukus deklamuoja dauguma Lietuvos vaikų. Klausimas ar Ramūno įvaizdis dar nepradėtas kopijuoti. Šios reklaminės kampanijos dėka "Bitės" įvaizdis tapo toks populiarus, kad net pats Seimo pirmininkas V. Landsbergis nepasididžiavo fotografuotis stende kartu su R. Šimukausku. Šis stendas tikrai yra labai skoningas, todėl galėtų pretenduoti į geriausio šios parodos stendo apdovanojimą.

"Ericsson" stende šiais metais galite pamatyti Ateivių. Mes neturime omenyje lankytojų, bet tikrų ateivių iš kosmoso. Akivaizdu, jog ši kompanija sieja savo technologijas su ateitimi.

Lietuvos Telekomo stendas užima ne mažą plotą ir akivaizdu, jog reklama nėra pagrindinis šios kompanijos tikslas. Tikslu galėtume pavadinti teigiamo įvaizdžio formavimą. Šiame stende galima pamatyti daug lankytojų, nes Lietuvos Telekomas organizuoja loterijas, demonstruoja reklaminius filmus net dviejuose ekranuose.

"Comliet" firma savo paslaugų menkumą kompensuoja kokybišku, skonigu ir dizaino požiūriu tobulai išspręstu stendu.

Jungtinis Infobalt stendas šiais metais yra ketvirtame paviljone ir tikrai yra vertas dėmesio savo dydžiu, laisvo interneto salėmis ir be abejo vieninteliu Lietuvoje "Juoduoju obelisku". Artimiausiu metu LRTV turėtų transliuoti laidą ETA, kurioje jūs galėsite pamatyti elitinį Lietuvos modelį Mažvydą Misiūna ir ilgaplaukį aktorių Remigijų Bilinską (Beną) pristatančius neeilinį asociacijos Infobalt Autorinių teisių agentūros siužetą "Pirmojo piratinio CD montavimas į Infobalt parodoje (4 paviliono, S.4.31) statomą obeliską". Šį obeliską sukūrė ir pastatė VRS reklamos studija. Visomis parodos dienomis vyks piratinių CD rinkimas, asmenys atnešę tokių CD dalyvaus loterijoje. Taip pat šiame stende vyks "Hackerių" konkursas bei šachmatų turnyras (plačiau galite paskaityti Infobalt programoje).

"Penki kontinentai" (4 pavilijonas) organizuoja Miss Infobalt konkursą. Visos pageidaujančios merginos gali drąsiai kreiptis ir tikėtis prizų.

"Taidė" stende galite pamatyti piramidę. Stiklas, smėlis ir t.t. Pasak šio stendo atstovės spaudai tai "Senųjų civilizacijų ir naujųjų technologijų sintezė". Autoriai labai apgailestavo, kad piramidės nepavyko pastatyti iš veidrodžių. Jei uždengtume firmos pavadinimą, kas galėtų pasakyti, kokia veiklą jie užsiima.

 

OFICIALUSISS INTERNETO PASLAUGŲ TEIKĖJAS PARODOJE

ORGANIZATORIUS RANGOVAS RANGOVAS