Spalio 28 d.

NAUJI "InfoBalt'99" PARODOS DALYVIAI - NUOMONĖS IR KOMENTARAI

CLS - Latvijos kompanija pirmą kartą dalyvauja InfoBalt parodoje. Šios kompanijos atstovai teigia, jog pirmieji įspūdžiai apie parodą yra labai geri, tačiau iš kitų parodos dalyvių jiems teko girdėti, kad lygis krito. Kitais metai žada daugiau investuoti į parodoje vyksiančius seminarus. Patenkinti dideliu lankytojų ir interesantų skaičiumi, naujais kontaktais. Atstovai pripažino jog ši paroda tikrai didžiausia ir įdomiausia, todėl žada lankytis ir ateityje.

MILTRONIC - kompanijos atstovai Lietuvoje teigė, jog jų produktai yra labai nauji, todėl susidomėjimo jie nestokoja. Ši kompanija tik dabar pradėjo domėtis Lietuvos rinka, todėl nusprendė tik pristatyti savo produktus bei ieškoti naujų kontaktų. Lyginant su atsiliepimais apie ankstesnes parodas ši paroda yra tylesnė (ramesnė) darbo požiūriu nepaisant didelio lankytojų skaičiaus, todėl jie dėkoja parodos organizatoriams už puikią aplinką.

Protek - (Norvegija) atstovas teigė, kad turėjo nedaug lankytojų, tačiau pavyko užmegzti keletą kontaktus su potencialiais klientais. Ši firma teikia pakankamai mažą ir labai specializuotą produkciją, todėl didelio lankytojų skaičiaus jie ir nesitikėjo. Yra labai patenkinti parodos organizuotumu, jos dydžiu bei lankytojų skaičiumi.

UpGrade Communication (Estija) - atstovai stebėjosi dideliu parodos plotu bei lankytojų skaičiumi. Teigė, kad kontaktų jie tikrai nestokoja, todėl žada parodoje dalyvauti ir ateityje. Pajuokavo, kad "trūksta kondicionierių".

MITEL Semiconductor (Vokietija) - atstovams patiko parodos organizuotumas, tai, kad tokio pobūdžio paroda yra rengiama vieną kartą per metus, labai koncentruotai ir gerai. Skundėsi, kad stendai yra statomi prie pat praėjimų, kas labai apsunkina tiek dalyvių, tiek lankytojų judėjimą. Šio stendo atstovai patys kviečiasi juos dominančius asmenis, tiesiogiai keičiasi informacija.

RODOMSKA wytwornia telefonow - (Lenkija) atstovai yra patenkinti dalyvavimu parodoje, teigė, jog ji labai įdomi, viskas klostosi puikiai, daug kontaktų.
 


OFICIALUSISS INTERNETO PASLAUGŲ TEIKĖJAS PARODOJE

ORGANIZATORIUS RANGOVAS RANGOVAS