JUNGTINIO INFOBALT STENDO PROGRAMA

DĖMESIO!
1999 m. spalio 26 d., 14.00 - 17.00 val. Asociacija INFOBALT ir AB LIETUVOS TELEKOMAS pristato tiesioginę asociacijos INFOBALT organizuojamos Investuotojų lygos transliaciją iš "Villon" viešbučio.

Tai geriausia proga susipažinti su naujausiomis investicijų į informacijos ir telekomunikacijos technologijų verslą tendencijomis pasaulyje ir Lietuvoje.


Pristatomi projektai

Asociacijos INFOBALT jungtinio stendo akcijos

 1. Asociacijos INFOBALT autorinių teisių agentūra organizuoja didžiausią antipiratinę akciją "Juodasis obeliskas". Visi kviečiami atsisakyti nelegalių programų ir "įmūryti savo CD plytą" į naująjį Europos parko monumentą. Tai švietėjiška antipiratinė akcija, per kurią tikimasi surinkti tūkstančius piratinių kompaktinių diskų.
 2. Asociacija INFOBALT kartu su UAB Penki kontinentai organizuoja virtualų šachmatų turnyrą tarp įvairių parodos INFOBALT'99 stendų, taip pat su Olandijos kompiuterine šachmatų programa Rebel.
 3. Stendo lankytojai galės naudotis informacijos centro (5 kompiuteriai, turintys Interneto ryšį) ir Infokiosko paslaugomis. Čia Jūs galėsite susipažinti su naujausia programine įranga bei Interneto svetainėmis.
 4. Stende vyks konkursas "Kompiuterių piratas".
 5. Laboratorija "PC Week Labs" sumanė išmėginti operacinių sistemų Linux ir MS Windows NT saugumą. Sukurtoje svetainėje www.hackpcweek.com rengiamas šauniausio pasaulyje kompiuterinio sukčiaus konkursas. Laimės tas, kuris pirmas sugebės įsibrauti į svetainę ir pakeisti pirmojo puslapio vaizdą arba pasisavinti vartotojų informaciją. Projekto tikslas - surasti MS Windows NT ir Linux saugumo spragas. Akcijos steigėjų prizas - 1000 JAV dolerių. Jeigu paaiškės, kad laimėtojas yra programuotojas iš Lietuvos ir UAB Penki kontinentai teikiamų Interneto paslaugų klientas, ši firma papildomai skirs dar 1000 Jav dolerių. Registracija į šį konkursą vyks Litexpo informacijos stende bei jungtiniame INFOBALT stende.
 6. Stende nuolatos veiks skaitmeninio vaizdo kameros, transliuojančios vaizdus dideliame ekrane.
 7. VDU Multimedijos laboratorija - ekspozicijos vieta
  " Virtualaus pasaulio mašina" , "Kompiuterinis Lietuvos kaimas" bei kiti projektai virtualioje erdvėje.
 8. Vilniaus tiksliųjų gamtos ir technikos mokslų licėjus
  Mokomosios, demonstracinės, reklaminės bei taikomosios programos.
 9. Vilniaus Žemynos gimnazija
  Mokomosios lietuvių kalbos rašybos kompiuterinės programos "Lietuvių kalbos rašybos kompiuterinis sąvadas" (LKKS) 3.0 versija.
 10. Matematikos ir informatikos institutas - pristatymas
  Geografinė informacijos sistema AKIS.
 11. Lietuvos inovacijų centras
  Projektai: "idealistas"

Asociacijos INFOBALT jungtiniame stende numatomi ir kiti renginiai, skirti 2000 metų problemai, pagalba sprendžiant autorių teisių, teisėdaros ir valstybės valdymo informacijos technologijų problemas.

Jungtinio stendo diskusijų salėje Jūs turėsite progos susipažinti su įvairiais informacijos visuomenės projektais. Čia galės susirinkti informacijos technologijų ir telekomunikacijų (ITT) parodų ir konferencijų rengėjai, ITT spaudos klubas, Asociacijos INFOBALT nariai ir partneriai. Bus demonstruojamos distancinio darbo, distancino mokymo ir virtualios kūrybos galimybės.

Išsamiau apie visus šiuos renginius ir susitikimus Jūs sužinosite iš Interneto: WWW.INFOBALT.LT ir WWW.5ci.net; iš Litexpo parodų centro radijo informacinių laidų, taip pat parodos informaciniame ir spaudos centruose bei Asociacijos INFOBALT jungtino stendo informacijos centre.

Asociacija INFOBALT kviečia Jus visus apsilankyti jungtiniame stende "JŪS - informacijos visuomenė" ir atrasti čia tai, ko labiausiai tikitės iš informacijos visuomenės. Mes tikime Jūsų sėkme.

Asociacija INFOBALT


Asociacijos INFOBALT diskusijų salėje savo projektus pristato moksleiviai, studentai, dėstytojai ir informacijos technologijų įmonės.

1999 m. spalio 27 d., 11.20 - 14.20 val.
1. Kauno technologijos universiteto Informatikos fakultetas pristato informatikos studijų metodiką bei mokslinius tyrimus informacijos technologijų srityje:
 • Dr. J. Punys
  Telemedicina ir sveikatos apsaugos informatika;
 • Dr. E. Kazanavičius
  Signalų apdorojimo sistemos: projektavimas, diegimas ir perspektyvos;
 • Dr. A. Otas
  Elektrosmogas kompiuterizuotoje darbo vietoje;
 • Dr. E. Telešius
  Naujos informacijos technologijos vadybos ir administracijos požiūriu;
 • Dr. V. Kiauleikis
  Verslo kopiuterizavimas - galimybės ir perspektyvos;
 • Dr. B. Paradauskas
  Informacijos sistemų projektavimas: ko mokomės ir ką mokame;
 • A. Karčiauskas
  Specializuotos gamybos projektavimo programos kūrimo technologijų palyginimas.
1999 m. spalio 27 d., 15.10 - 17.10 val.
2. Kauno aukštesniosios technologijos mokyklos Kompiuterinių procesų valdymo katedros studentų ir dėstytojų sukurtų programų pristatymas:
 • Pedagoginio krūvio apskaitos sistema;
 • Mokomoji programa "Pneumatikos elementai ir schemos";
 • Mokomoji programa "Duonos gamybos linija".
1999 m. spalio 28 d.
3. Žurnalo Kiberzona renginiai parodos INFOBALT'99 metu:
  Kultinio žaidimo QUAKE 2 turnyras. Tarpusavyje kovos geriausi Lietuvos žaidėjai. Žaidimo kovų vaizdai bus transliuojami centriniame stendo ekrane.
  Turnyro organizatoriai - Kiberzona ir UAB Sisneta.
4. Asociacijos INFOBALT jungtinio stendo "Jūs - informacijos visuomenė" diskusijų salėje" vyks UAB Penki kontinentai rengiamas seminarų ciklas apie elektroninės komercijos, Interneto svetainių kūrimo bei naujausias apsaugos technologijas.

1999 10 26 14.00 - 14.30
Nauja Siemens Nixdorf bankomatų linija 21xx
E. Vaigauskas, P. Griškevičius

1999 10 26 14.30 - 15.00
Bankų savitarnos įrangos raidos tendencijos. Naujas Siemens Nixdorf veidas
J. Brinkmoeleris, E. Vaigauskas

1999 10 27 10.00 - 10.20
„Ingenico EFT POS" linijos pristatymas
V. Boreika

1999 10 27 10.20 - 11.10
„Inspektor +" bankomatų apsaugos nuo vandalizmo vaizdo sistema
E. Vaigauskas, M. Altuevas

1999 10 27 14.00 - 14.20
Kabelinio interneto technologijos
J. Peripelica

1999 10 27 14.30 - 15.00
Naujoji Siemens Nixdorf bankomatų programinė įranga: WIN NT operacinė sistema.
DDC ir NDC emuliacija WIN NT operacinėje sistemoje
O. Sokolovskis, I. Šatrovas

1999 10 28 9.00 - 9.20
Interneto svetainių kūrimo technologijos
V. Lichtinšainas

1999 10 28 9.30 -10.00
Elektroninės komercijos technologijų apžvalga
V. Lichtinšainas, N. Riskindas

1999 10 28 14.00 -14.30
Bankomatų proceso eigos stebėjimo ir nuotolinio valdymo sistema „ProView"
I. Šatrovas

1999 10 28 14.30 - 15.00
Programų bankinės savitarnos įrangos kūrimo programa „ProTopas"
R. Seidelis, O.Sokolovskis

1999 10 28 15.00 - 15.30
Programinės įrangos ir Interneto svetainių apsaugos priemonės
P. Griškevičius, D. Steponavičius


1999 m. spalio 29 d. 9.30 - 12.00 val.
5. Naujas požiūris į žinių valdymą IT kompanijoje
  Verslas iš žinių - Tango™ suteikia unikalią progą kiekvienam iš Jūsų kompanijos pamatyti, kaip gali būti valdomi darbuotojų kompetencija ir tobulinimas, santykiai su klientais, organizacinės priemonės ir procesai siekiant pagerinti Jūsų verslo rezultatus.
  Tik per dvi dienas Tango leis darbuotojams susieti pelningumą su investicijomis į darbuotojų kompetenciją ir klientų lojalumą, taip pat konkuruoti bandant išlaikyti strateginius klientus ir svarbiausius specialistus bei įvertinti ir apskaičiuoti šio neapčiuopiamo turto balansą. Tango parodo išlaidas ir atpildą kuriant įvaizdį ir reputaciją, suteikia kiekvienam, norinčiam aptarti, apibrėžti ir valdyti nematerialų turtą, bendrus pagrindus.
  Tango naudoja tokie informacijos valdymo lyderiai kaip Andersen Consulting, Hewlett Packard, Intel, Microsoft, Motorola, Nortel, Oracle, PricewaterhouseCoopers, Siemens, Skandia, Young & Rubicam bei tūkstančiai kitų kompanijų įvairiose šalyse.
  Tango™ kūrėja - švedų bendrovė Celemi - pirmaujanti pasaulyje tarp kompanijų, kurios teikia mokymosi priemones, padedančias informacijos kompanijoms suprasti, kaip valdyti intelektualų kapitalą ir pagerinti savo verslo rezultatus.
  Šis pristatymas skiriamas sprendimų priėmėjams informacijos kompanijose bei visiems, kurie susiję su žinių valdymu įvairiose įmonėse.

Jungtinio stendo projektų ekspozicijoje visas keturias parodos dienas galėsite susipažinti su daugybe projektų ir dalyvauti įvairiose nuotaikingose akcijose.

OFICIALUSIS INTERNETO PASLAUGŲ TEIKĖJAS PARODOJE

ORGANIZATORIUS RANGOVAS RANGOVAS