Sveikiname visus Infobalt `99 dalyvius ir lankytojus.

"... Dirbkime informacinėje visuomenėje, bet netapkime kompiuteriais..."
(V. Landsbergis)

Nors šeštoje parodoje dalyvauja 20% mažiau eksponentų negu praėjusiais metais, tačiau atidarymo svečiai, Vyriausybės ir Seimo nariai turėjo puikią galimybę susipažinti su dalyvaujančių firmų naujienomis, staigmenomis, loterijomis bei akcijomis.

Lietuvos telekomunikacijų rinkos lyderės UAB "Bitė GSM", "Omnitel", "Lietuvos Telekomas" ir šiais metais stebino stendų didumu, orginalumu, paslaugų kainomis.

12 valandą vykusioje spaudos konferencijoje "Bitės GSM" stende buvo pristatyta nauja paslauga "Namų zona", nauji mokėjimo už paslaugas planai, nauji paslaugų mokėjimo planai įmonėms...

Bet vartotojams įdomiausia yra ypatingai mažas abonentinis mokestis tik - 20 Lt, pokalbių kainos atpigo iki 37%, trumpųjų žinučių siuntimas iki 50% ir jokio avansinio abonentinio mokesčio iki sekančio mėnesio.

Nuostabi naujiena jaunimui - visiems "Labas" abonentams - nuo 3,30 Lt iki 2,80 Lt, o skambučiai "Bitės GSM" tinkle atpigo iki 2,00 Lt! Kai šitokios naujienos, nekeista jog atidaryme dalyvavusieji Vyriausybės ir Seimo nariai ilgam stabtelėjo "Bitės GSM" stende.

"Bitės GSM" stendo kaimynai UAB "ELSIS" džiaugiasi jog šios dienos lankytojai ypa-tingai domėjosi:

  • balso perdavimo tinklais (IP, Frame Relay, ATM) ir jų sprendimais (VOIP, VOFR, VO-ATM);
  • intelektualių skambučių centrais (call centre), kompiuterių ir telefonijos (CTI) paslaugomis;
  • didelio pajėgumo 3 lygio komutatoriais;
  • plastikinių kortelių sistemomis ir jų pritaikymu;
  • naujausiomis technologijomis "Elsis" sukurtoje skaitmeninėje telefono stotyje STS-16.
Šiandien vykusioje konferencijoje JAV bendrovės "Robertson &Blums Corporation" žurnalistai buvo informuoti apie sukurtą modernią programinę sitemą "RB Series", kurią sudaro novatoriški personalo apskaitos, darbo užmokesčio bei gamybos moduliai.
Infobalt spaudos centras atsiprašo jog šiame biuletenyje pateikta tiktai šių įmonių informacija. Naudojamės tuo ką į spaudos centrą atneša parodos įmonės dalyvės.

Kad Jūsų informacija apie renginius, įvykius, akcijas patektų į informacinį biuletenį, prašome nešti i "Infobalt" spaudos centrą arba siųsti el. paštu: dizainas@insarta.lt

Primename...
Vyksta geriausio žurnalistinio darbo apie parodą ir įdomiausios orginaliausios fotografijos konkursas, kuriame gali dalyvauti ne tik profesionalūs žurnalistai.
Jūsų darbų laukiame "Infobalt" spaudos centre.
Žurnalistai renka įdomiausių ir orginaliausių parodos stendų.

Skaičiai:

Dalyviai - 190 (Lietuvos įmonės),
8 (uŽsienio įmonės).
Naudingas plotas - 5200 kv. m.
Pirmos dienos lankytojai - 13100 tūkst.
Akredituoti 89 Žurnalistai.

Orų prognozė šiandien:
Daugelyje rajonų vietomis palis.
Naktimis temperatūra rodys 2-7 laipsnius šilumos.
Dienų 4-9 laipsniai šilumos, tvyros rūkas.
Vilniuje dienų 6-8 laipsniai šilumos bus debesuota su pragiedruliais, palis.

Varduvininkai:
Šiandien sveikiname Ramojus, Tautmiles, Vincentus, Vincus, Sabinas.

Dėkojame spaudos centrų remiantiems:
"Bitė GSM", "STRAUJA", "Inrema", "CleAqua", "Elko Kaunas", "Litexpo", "Visus Plenus", asociacijai "Infobalt", "Compaq", "Blue Bridge", "Intac".