DIENOS INTERVIU

Gerai visiems žinoma bendrovė "Canon" šioje "Infobalt '99" pa-rodoje jau nebe naujokė.

Kaip pažadėjo bendrovės "Canon" vadybininkas Baltijos šalims p. Aki Nordlund, tai penktas, ir tikrai ne paskutinis kartas, kuomet "Canon" dalyvauja šioje parodoje. Jo nuomone, dalyvių sumažėjimas "Infobalt '99" neturi jokios įtakos pačiai parodai, ji tapo labiau specializuota, profesionalesnė ir susilaukia vis didesnio ne tik lankytojų, bet ir specialistų bei spaudos susidomėjimo.

Į klausimą, kodėl šioje parodoje "Canon" neturi savo atskiros ekspozicijos, kokią turėjo "Infobalt '98" parodos metu, p. Aki Nordlund atsakė, nematantis tam reikalo. Priežastis labai paprasta - bendrovė "Elsis" atstovaujanti "Canon" Lietuvoje, kurios stende "Canon" šiemet ir pristato savo naujienas, per metus dar labiau išaugo ir sustiprino ryšius su verslo partneriais.

"Lietuva iš tiesų maloni šalis, čia gyvena puikūs žmonės", - atsisveikindamas pasidžiaugė p. p. Aki Nordlund.

STAIGMENOS
Netikėtai "Infobalt" pirmą parodos naktį buvo užpiltas "Lietuvos Telekomo" stendas. Vanduo tekėjo iš gretimo "Siemens" stendo. Kaip informavo parodos šeimininkai, parodos centras "Litexpo", avarija įvyko dėl nekvalifikuoto "Siemens" stendo statytojų, firmos "Expo Balta" pasijungimo prie komunikacijų, stendo darbuotojų neapdairumo, kurie paliko krano čiaupą neužsuktą.

DISKUSIJOS
Infobalto klube vyko diskusija, kurioje dalyvavo eks. premjerai K. Prunskienė ir A. Abišala. Pagrindinė diskusijos tema - informacijos visuomenės sukūrimas Lietuvoje. Ar tai tik valstybės reikalas, ar būtina ir labai svarbi privati iniacityva. Rezultatai nežinomi...

JŪSŲ ŽINIAI
Spalio 28 d. 11 val. žurnalistai kviečiami prie "Bitės GSM" stendo kur vyks partnerystės sutarties pasirašymas tarp UAB "Bitė GSM" ir UAB "Sonex kompiuteriai".
Firmos pasiruošusios atsakyti į visus Jūsų klausimus.

PRIZAI
Taip atrodo S. Griniaus sukurti prizai, kurie turėtų nudžiugintį geriausią žurnalistą ir originaliausio stedo autorių.

Sveikiname visus parodos dalyvius švenčiančius gimtadienius ir vardadienius !!!
Tris kart VALIO, VALIO, VALIO!!!

Sveikiname Eglę Sperauskaitę ("Verslo žinios") gimimo dienos proga

Orų prognozė
Jautrius orų permainoms informuojame:
Šiandien gali kai kur gali negausiai palyti. Oro temperatūra 5-10 laipsnių šilumos.
Jeigu Jūsų ar parodos lankytojų emocijos liejasi per kraštus, nekreipkite dėmesio, veikia mėnulio pilnatis.

Dėkojame spaudos centrą remiantiems:
"Bitė GSM", "STRAUJA", "Inrema", "CleAqua", "Elko Kaunas", "Litexpo", "Visus Plenus", asociacijai "Infobalt", "Compaq", "Blue Bridge", "Intac".