Trečia parodos diena


Apsilankė 18200 tūkst. lankytojų

Savimi reikia mokėti ir pasidžiaugti!

Džiaugiasi "Lietuvos Telekomas"

Ir trečiąją parodos "Infobalt" dieną "Lietuvos telekomo" stende neatslūgo susidomėjimas kryžiažodžiu. Lankytojai į kryžiažodžio klausimus atsakinėjo ne tik bendrovės, bet ir kitų kompanijų stenduose.

Teisingai atsakiusius į klausimus burtų keliu populiarios radijo laidos vedėjos Asta Stašaitytė ir Livija Gradauskienė apdovanoja AB "Lietuvos telekomas" įsteigtais prizais (krepšinio kamuoliais, skė-čiais ir kita bendrovės atributika), o

vienas laimingasis laimi dienos prizą - telefoną. Be to, net ir neatsakius į klausimus kiekvieną dieną yra įteikiamas dar ir papildomas prizas - tereikia tik teisingai atsakyti į stende pateiktą klausimą. Penktadienį 15.00 val., paskutiniąją parodos dieną, "Lietuvos telekomo" stende bus išaiškintas didžiojo prizo - bevielio telefono, laimėtojas.

Per tris parodos dienas "Lietuvos telekomo" stende iš teikiamų Bendrovės paslaugų vartotojai labiausiai domėjosi teikiamos Interneto, duomenų perdavimo, ryšio įrangos parduotuvių teikiamomis paslaugomis.

Lankytojai tiesiog "graibstė" medžiagą bei specialiai parodai išleistą laikraštį apie Bendrovę, jos naujienas, įdomiausius faktus.

"Lietuvos Telekomo" stende galima sutikti ir "Lietuvos telekomo" moterų krepšinio komandos atstoves, kurios apsirengusios sportine apranga bendrauja su parodos "Infobalt `99" lankytojais.

Džiaugiasi UAB "Elsis"

Lankytojai aktyviai domisi bendrovėje "Elsis" surenkamais kompiuteriais "Elsis". Malonu, kad kiekvienas besidomintis suranda sau reikalingos konfigūracijos kompiuterinę įrangą. Labiausiai džiugu girdėti gerus atsiliepimus, kad tai patikimas, kokybiškas ir nebrangus produktas.

Naujiena Lietuvoje - gydytojo-stomatologo/paciento informacinė

sistema. Tai labiausiai domina stomotologijos klinikų, kabinetų ir firmų, tiekiančių stomotologinę įrangą, atstovus.

Naujos sutartys

Šiandien "Infobalt" parodos metu "Navision Software Baltic" pasirašė sutartis su UAB "Elsis", UAB"Katra", ir UAB "Microapskaita". Pagal sutarties sąlygas, Navision sprendimų centruose dirbs ne mažiau kaip po penkis Navision sertifikuotus specialistus.

UAB "Sonex kompiuteriai" šiandien žengė dar vieną žingsnį į telekomunikacijų sritį, pasirašydami partnerystės sutartį su UAB "Bitė GSM".