"Infobalt `99" jau aplankė - 61800 lankytojų
Paskutinę parodos dieną savimi pasidžiaugti nusprendė UAB "Omnitel" ir UAB "Taidė"

UAB "Omnitel"

Visas parodos dienas "Omnitel" stende netrūko lankytojų. Kasdieną jį aplankydavo keli tūkstančiai žmonių. Bendrovės stendas pavadintas "Laimės miestu".

Tad kas gi nenorėtų jame pabuvoti, o juolab išbandyti savo laimę. Lankytojus pasitikdavo linksmasis Fortūnatas, kuris buvo dosnus ir dideliam, ir mažam - dovanodavo jiems įvairius prizus, suvenyrus, dovaneles. Kiekvienas ateinantis į "Omnitel" stendą turėjo progos išbandyti savo rankos taiklumą - įmesti kamuoliukus į krepšį. Šiam linksmam žaidimui neatsispyrė net Seimo pirmininkas Vytautas Landsbergis. Jam Fortūnatas tai pat įteikė suvenyrą.

Apsilankiusieji "Laimės mieste"galėjo pasiimti anketą ir atsakyti į šešis joje pateiktus klausimus apie bendrovės teikiamas paslaugas. Atsakymus į šiuos klausimus jie galėjo rasti atidžiai apžiūrėję "Omnitel" stendą. Norinčiųjų kasdien atsirasdavo apie tris tūkstančius. Tris kartus per dieną burtų keliu buvo traukiami prizų laimėtojai, teisingai užpildę anketą. Jų laukė apdovanojimai - EXTRA pakuotės ir mobilieji telefonai Eriksson 628.

Didelio dėmesio sulaukė parodoje pristatomos naujos paslaugos, ypač integruotų GSM ir interneto paslaugų grupė MOZAIKA. Šiomis paslaugomis naudojamasi, derinant GSM ir interneto galimybes. MOZAIKOS naudotojai gali peržiūrėti fakso paštą, išklausyti balso pašto pranešimus, peržiūrėti

sąskaitas ir kitą apskaitos informaciją, užsisakyti "InfoTeksto" žinutes bei kitas papildomas GSM paslaugas kompiuteriu, prijungtu prie interneto. Be to, kiekvienam MOZAIKOS abonentui suteikiamas elektroninio pašto adresas telefono_numeris@gsm.lt, kuriuo siųsti laiškai patenka ir į abonento mobilųjį telefoną.

Parodos lankytojai taip pat domėjosi InfoTeksto galimybėmis, SMS žinučių siuntimu, interneto sprendimų namams ir verslui įvairove.

UAB "Taidė"

Projekto vadovas Gintaras Marijauskas sakė, kad "Taidės" parodos stende ypač buvo akcentuotos duomenų perdavimo galimybės ir internetas - duomenų perdavimui "Taidė" siūlo naudoti telefonines linijas, skirtines duomenų perdavimoi linijas, ISDN linijas, kabelinės televizijos linijas, radijo ryšį, GSM ir net satelitinį ryšį. Klientui parodoje buvo siūlomas optimalus variantas priklausantis nuo kliento poreikių ir galimybių. Parodos lankytojai galėjo susipažinti su visomis UAB "Taidė" teikiamomis internet paslaugomis.

Balso perdavimas vietiniais kompiuteriniais tinklais - voice over IP technologiją t. y. balso perdavimas vietiniame kompiuteriniame tinkle (LAN). Stende veikia nedidelis kompiuterinis tinkliukas su 4 IP telefonais ir visiškai suinstaliuota aptarnaujančia programine įranga. Tai įgyvendinama - CISCO įrangą.
Parodos lankytojams buvo demonstruojama kompiuterinių tinklų apsauga bei elektroninės prekybos paslaugos.

UAB "Taidės" stende dirbantys sakė, kad lankytojų šiemet buvo kur kas mažiau, tačiau jie labiausiai domėjosi radijo ryšiu. Vadinasi, darė išvadą "Taidės" atstovai, tam tikra dalis tautos nori greitesnio ryšio internete. Tuo "Taidė" džiaugiasi. Ji specialiai "Infobalt `99" dalyviams "atidarė" "čili" picų užsakymą Internetu. Šia paslauga parodos dalyviai "skaniai" naudojosi.

Gera "Infobalt `99" žinia!!!

Šiandien parodos spaudos centre buvo susumuoti žurnalistų rinktų originaliausių stendų rezultatai. Balsuodami slaptai 39 plunksnos broliai nutarė:

Didijį prizą tarp didžiausių stendų laimėjo UAB "Omnitel" - "Laimės miestas" (246 kv. m.).

Mažąjį prizą tarp mažiausiųjų stendų iškovojo UAB "Taidė" - "Egiptietiška piramidė" (48 kv. m.). Ji simbolizuoja šiuolaikinių technologijų ilgaamžiskumo ir patikimumo sintezę.

Sveikiname plunksnos brolius!!!

Šiandien buvo paskelbti geriausio žurnalistinio darbo apie "Infobalt `99" parodos bei renginius nugalėtojai. Tai - V. Markevičius (NRTV laida "Aktualijos"). Prizai buvo įteikti ir dviems šalies dienrasčiams "Verslo žinios" ir "Respublika". O žinot už ką? Už teisingą laikrasčių strategiją, formuojant informacinę visuomenę. Pirmakart "Infobalt" parodoje prizas įteiktas ir foto-žurnalistui - Jonui Staseliui iš "Respublikos".

Visus ką nors laimėjusius sveikiname ir karštai bučiuojame!!!